צמיגי קופר

קופר היא יצרני צמיגים מארה"ב, פחות מוכרת בארץ מכיוון שרק בשנה שעברה החלו לייבא את צמיגיה לישראל באופן רשמי. צמיגי קופר מתמחה בצמיגים במידות מיוחדות למשאיות וכלי רכב גדולים אך למעשה היא מייצרת צמיגים לכל סוגי הרכבים.

לצמיגי קופר ישנה פילוסופיה מיוחדת לתפיסת העסקים שלהם, כפי שהם מסבירים באתר האינטרנט שלהם. הם קוראים לזה "הדרך של קופר". אלו הם עקרונות לפיהם פועל הארגון והם היסודות לכל החלטה עסקית של הארגון:

עזרה הדדית להצלחה – מידי יום החברה מעודדת כל אחד לעזור לאחר להצליח, גישה נדירה בעולם העסקים התחרותי של היום. זוהי הגישה הבריאה בה החברה מעודדת כל אחד לעזור לאחר ללמוד ולפתח.

תקשורת עסקית – צמיגי קופר מעודדת תקשורת עסקית פתוחה המתבססת על שיתוף והקשבה.

מהירות וגמישות – צמיגי קופר פועלת במהירות וגמישות. זה מתבטא בהטמעה של השינויים הנכונים ברגע הנכון. צמיגי קופר לא מפחדים לקחת את הסיכונים, ללמוד ולהעריך את היצירתיות. צמיגי קופר לעולם לא מוותרים.

שירות לקוחות ברמה עולמית – צמיגי קופר מעניקים שירות לקוחות ברמה עולמית. הם תמיד קשובים לצרכים של הלקוחות ונראה שהם החברה הנעימה ביותר לעשות אתה עסקים. נקודה זו נוגעת מאוד לכם הלקוחות מכיוון שבזכות ההקשבה ללקוחות הם מפתחים את המוצרים בהתאם לדרישת השוק.

השגת תוצאות – צמיגי קופר ממוקדים בהשגת תוצאות. החברה מסמנת לעצמה מטרה ומכינה את כל הצוות לעבוד למען המטרה.

 

No Comments Yet.

Leave a comment

404