צמיגי קונטיננטל

 

צמיגי קונטיננטל

כמו יצרניות צמיגים רבות, גם צמיגי קונטיננטל החלו כחברה לייצור גומי אשר הפכה להיות חברה המתמחה בצמיגים. החברה יושבת בגרמניה ומלבד צמיגים היא מייצרת עוד אביזרים ופתרונות בתחום הרכב והתחבורה באופן כללי. צמיגי קונטיננטל מוכרים מאוד בארץ ובעולם ומדובר ביצרנית צמיגים אשר מתברגת לחמישייה הראשונה של יצרניות הצמיגים בעולם.

הרבה יצרניות צמיגים מנסות לפתח ולייצר צמיגים חסכוניים בדלק אך צמיגי קונטיננטל מיצבה את עצמה במקום הראשון בתחום זה. חיסכון בדלק נחשב לתחום ההתמחות של צמיגי קונטיננטל. אין מדובר אך ורק בחיסכון בדלק בזכות הצמיגים; צמיגי קונטיננטל מיישמת טכנולוגיות לחיסכון בכל מוצריה.

צמיגי קונטיננטל מייצרת סוגים שונים של צמיגים לענפים שונים. ניתן למצוא את צמיגי קונטיננטל ברכבים פרטיים ורכבי 4X4  או SUV עם מגוון של צמיגים לתנאים שונים (צמיגי חורף, צמיגים לכל השנה...). אך צמיגי קונטיננטל לא עצרו ברכבים פרטיים  - ניתן למצוא את צמיגי קונטיננטל משרתים בבטחה משאיות ורכבי משא, רכבים חקלאיים ורכבי תעשייה שונים, אפילו רכבים דו גלגליים כולל אופניים.

כאשר אתם רוכשים צמיגי קונטיננטל אתם יכולים להיות שקטים ורגועים, כי אתם יודעים שמדובר בצמיגי איכות של אחת מיצרניות הצמיגים הגדולות בעולם. ישנן מיליוני כלי רכב הנוסעים על צמיגי קונטיננטל מידי יום, בבטחה ותוך כדי חיסכון בדלק.

No Comments Yet.

Leave a comment

404