צמיגי קומו

 

 צמיגי קומו

טיפים לשמירה על בטיחות בצמיגים באדיבות צמיגי קומו

ראשית כל המומחים של צמיגי קומו רוצים להזהיר שנהיגה על צמיגים בלחץ אוויר נמוך מהנדרש היא מסוכנת. צמיגים אלו עלולים פתאום להתפוצץ ללא התרעה מוקדמת בשל התחממות יתר. לכן עליכם תמיד לוודא שלצמיגים לחץ אוויר נכון. את פרטי לחץ האוויר תוכלו למצוא על הלוחית או המדבקה בדלת הנהג.

יש לבדוק את לחץ האוויר בצמיגים כאשר הם קרים לפחות פעם בשבוע כולל לחץ האוויר צמיג הרזרבי שיש לכם. במידה ואתם עומדים בפני נסיעות ארוכות במיוחד לא תזיק עוד בדיקה בטרם הנסיעה. מלבד הסכנה שכבר הזכרתי, צמיגים בעלי לחץ אוויר נמוך מהנדרש פוגעים ביכולת לשלוט על הרכב וגורמים לבלאי מואץ של הצמיג. פגיעה ביכולת לשלוט על הרכב יכולה להיגמר בתאונה קשה עם נפגעים בנפש.  כמו כן המומחים של צמיגי קומו מדגישים כי לעולם אין לנפח את הצמיגים מעבר ללחץ האוויר המוגדר לצמיג.

המומחים של צמיגי קומו מדגישים את הצורך לבדוק את הצמיגים על בסיס יום יומי, זה לוקח דקות בודדות וזה חשוב מאוד לביטחון שלכם ושל אחרים. עליכם לבחון בעיניכם את מצב הצמיג ולוודא שאין בו בליטות, חתכים, קרעים, יובש או גופים שחדרו אליו.

לצמיגי קומו, כמו לכל צמיג אחר ישנה דרגה שלש עומס מקסימלי מותר. אין להעמיס על הצמיגים משקל גדול יותר מזה המצוין על הצמיגים. כאשר מעמיסים על הצמיגים משקל גבוה זה יגרום להם להתחממות יתר וזה מסוכן מאוד.

No Comments Yet.

Leave a comment

404