צמיגי פלקן

 צמיגי פלקן

צמיגי פלקן (FALKEN) היא יצרנית צמיגים חדשה יחסית אשר נוסדה בשנות השמונים ביפן, זוהי הסיבה שהיא פחות מוכרת. למרות היותה חברה צעירה יחסית היא השקיעה את כל האנרגיה בצמיגים לביצועים גבוהים במיוחד. צמיגי פלקן השקיעה הרבה בספורט מוטורי והשתמשה בספורט המוטורי כמעבדת מחקר לפיתוח הצמיגים שלה ולשיפורם. צמיגי פלקן מייצרים צמיגים עבור רכבים פרטיים, SUV, CUV, משאיות קלות ואפילו טרקטורונים.

צמיגי פלקן הן מותג מוכר ונחשב ביפן ופחות במקומות אחרים בעולם. החברה משקיעה בשנים האחרונות תקציבים גדולים ומתפתחת בשוק הבינלאומי ומייצאת את צמיגיה למדינות רבות ביניהן ישראל.

צמיגי פלקן והספורט המוטורי

חלק מהאסטרטגיה של צמיגי פלקן כללה השתתפות פעילה מאוד בענפי הספורט המוטורי. זוהי זירה בה צמיגי פלקן יכלו להוכיח את הביצועים הגבוהים שלהם והם אכן קצרו תשבוחות ממגזינים יוקרתיים בתחום המוטורי. את צמיגי פלקן תוכלו למצוא בתחרויות נחשבות כמו IMSA, ALMS, בריטיש דריפט, פורמולה דריפט ועוד תחרויות נחשבות. צמיגי פלקן הובילו רכבים ונהגים רבים לניצחון ולפרסים יוקרתיים.

צמיגי פלקן נכנסים לקטגוריה של UHP, זהו קיצור של ULTRA HIGH PERFORMENCE. צמיגים בקטגוריה זו נחשבים לצמיגים בעלי ביצועים ויכולות כבוהים במיוחד, כמו שרואים בתחרויות. אלו הם צמיגים מתקדמים מאוד העשויים מחומרים איכותיים ומשתמשים בטכנולוגיות מתקדמות. למרות היותה חברה פחות מוכרת אתם יכולים להיות בטוחים לגבי איכות הצמיגים של פלקן.

No Comments Yet.

Leave a comment

404