צמיגי פירלי

צמיגי פירלי

 

יצרנית הצמיגים פירלי נוסדה באיטליה בשנות השבעים של המאה התשע עשרה ומאז, כמו כל דבר המיוצר באיטליה, צמיגי פירלי הפכו את הצמיגים ליצירת אומנות. כל תהליך ייצור הצמיגים של פירלי מתחיל במחשבה על הרכב שעבורם הם מיועדים – הם מייצרים את הצמיגים בהתאמה אישית לרכב. זהו תהליך ארוך הנמשך חודשים רבים, בהם לומדים את הרכב ומאפייניו ומתכננים את הצמיג המתאים ביותר עבורו. כמובן שזה תהליך הדורש גם ניסויים ומבחנים שונים עד שמתקבלת התוצאה הרצויה. ההתאמה המושלמת בין הרכב לבין הצמיג מאפשרת את הביצועים האופטימליים של הרכב.

גישה זו הביאה את פירלי להיות בין חמשת היצרניות הגדולות בעולם בתחום הצמיגים. כאמור היא הוקמה באיטליה על ידי מהנדס ממשפחת פירלי שעל שמו נקרא המותג. היום זוהי חברה בינלאומית המחזיקה מפעלים במדינות שונות. מוצריה משווקים לרוב מדינות העולם והם נחשבים להצלחה גדולה. כמו רוב החברות בתחום הצמיגים היא החלה דווקא כחברה לייצור כללי של מוצרי גומי ולאו דווקא צמיגים. היום צמיגי פירלי מייצרת צמיגים לרכבים פרטיים, אופנועים, משאיות וכלי רכב שונים.

חובבי הספורט המוטורי מכירים את היטב את צמיגי פירלי – ניתן לפגוש את צמיגי פירלי בתחרויות אופנועים שונות ומרוצי פורמולה 1 שם היא נותנת החסות. כמו כן חובבי הכדורגל האיטלקי בוודאי מכירים את צמיגי פירלי כנותנת החסות של קבוצות כדורגל איטלקיות רבות.

מבחינת הצרכנים, צמיגי פירלי נחשבים לצמיגים חזקים אשר אינם מתבלים מהר, הם ידועים כצמיגים המחזיקים יותר זמן מאחרים.

No Comments Yet.

Leave a comment

404