צמיגי מקסיס

 צמיגי מקסיס

צמיגי מקסיס הוא מותג צמיגים המיוצר בטיוואן, החברה נוסדה בשנות השישים והיא חברה צעירה יחסית לענקיות הצמיגים האחרות. למרות זאת היא זוכה לדריסת רגל משמעותית במדינות אסיה והיא נחשבת על פי מחזור המכירות שלה למקום 9 בין כל יצרניות הצמיגים בעולם. החברה פועלת בסין, טיוואן, תאילנד וייטנאם וכמו כן בארה"ב, קנדה והולנד.

צמיגי מקסיס מגדירה את  כיצרנית הצמיגים בעלי דרגת אמינות מהגבוהות בעולם והיא משווקת אותם בכ 180 מדינות בכל רחבי העולם. כפי שכבר נאמר צמיגי מקסיס הוקמו בשנות השישים, בזמן שיצרני צמיגים אחרים כבר ביססו את מעמדם בעולם. אך צמיגי מקסיס עבדו במחויבות גדולה למוצרים מצוינים ושירות לקוחות מרמה גבוהה עד אשר הגיעו למקומם בין הגדולים.

הצמיגים של מקסיס נבחנו וקיבלו דירוגים טובים לא רק במעבדות של מקסיס אלא גם במתקני המחקר המובילים בעולם לבדיקת צמיגים. כל צמיג של מקסיס מיוצר באמצעות הציוד המתקדם ביותר, הצוות המסור ביותר אשר עובד במסירות על כל פרט בכל רמות הייצור. המסירות באה לידי ביטוי הן בהנהלה והן בדרגת הייצור.

לכל מי שרוצה ליהנות מצמיגים אמינים ונהיגה בטוחה, צמיגי מקסיס הם הדבר בשבילו. בין המוצרים של צמיגי מקסיס תוכלו למצוא צמיגים לטרקטורונים, אופניים ורכבים שונים. כמו כן החברה מייצרת צמיגים יותר ייחודיים עבור רכבי קרטינג, מכסחות דשא ושימושים תעשייתיים.

No Comments Yet.

Leave a comment

404