צמיגי מישלין

צמיגי מישלין

מי לא מכיר את הלוגו המפורסם של חברת מישלן. צמיגי מישלין היא אחת מיצרניות הצמיגים הגדולות בעולם וניתן למצוא אותם בכלמעלה מ 170 מדינות ובכללן ישראל. צמיגי מישלין התחילו כמפעל גומי ובמקרה התגלגלו לעסקי הצמיגים. הם המציאו את הצמיג הפנאומטי הרב פעמי בשלהי המאה ה 19; היום זה נראה מובן מאליו אך אז הייתה זו חדשנות טכנולוגית מהפכנית. אותה החדשנות הטכנולוגית מלווה את צמיגי מישלן מאז ועד היום. צמיגי מישלן נמצאים תמיד בחזית הטכנולוגיה ולא רק בתחום הרכב. את צמיגי מישלן ניתן למצוא אפילו בתחום התעופה והחלל, תחומים אשר אינם יכולים להתפשר על איכות ובטיחות.

מקורה של האיכות של מישלן היא בלמעלה מ 120 שנות ניסיון בייצור צמיגים ותקציבי ענק למחקר ופיתוח. צמיגי מישלן תמיד משקיעה במחקר ופיתוח על מנת לשפר את הצמיגים ולהשיג תוצאות טובות יותר – זה מתבטא בעיצוב, במדע החומרים ובתהליכי הייצור של הצמיגים.

מבחינתכם הנהגים, התוצאה היא צמיגים איכותיים הזוכים לדירוגים גבוהים ב EU LABEL. ישנם סוגים שונים של צמיגים והם מיועדים למטרות שונות. אך ברמת העיקרון ניתן להכתיר את צמיגי מישלן כמוצלחים במיוחד מבחינת צריכת הדלק הנמוכה, אחיזת הכביש הטובה אותה תרגישו בעצירות פתאומיות ופניות חדות וכמו כן עוצמת רעש נמוכה. ללא ספק צמיגי מישלן מציגים חווית נהיגה משופרת

No Comments Yet.

Leave a comment

404