צמיגי יוקהמה

 צמיגי יוקהמה

העיצוב של צמיגי יוקוהומה (YOKOHAMA)

הנדסת החומרים היא חלק בלתי נפקד מהייצור והעיצוב של צמיגי יוקוהמה אשר משפיע בסופו של דבר על הביצועים של הצמיגים. צמיגי יוקוהמה משתמשים בחומרים מפתיעים מאוד בתהליכי הייצור שלהם, אחד החומרים המפתיעים שבהם הם משתמשים הוא שמן תפוזים. המהנדסים של צמיגי יוקוהומה חיפשו אחר חומרים אשר יכולים להחליף את החומרים אשר מקורם בתעשיית הנפט. לאחר מחקרים וניסויים רבים הם מצאו שלשמן התפוזים ישנן תכונות המתאימות לשימוש בתעשיית הצמיגים. מלבד תכונותיו הכימיות השימושיות בייצור הצמיגים יש לו יתרון שזהו חומר מתחדש ואינו מזהם. הוא מסייע לסמור על הקו הידידותי לסביבה המאפיין את תעשיית הצמיגים של המאה העשרים ואחת. השימוש בשמן תפוזים מציג תוצאות טובות כאשר הוא מעורבב ביחד עם גומי טבעי – הוא מעניק אחיזה יוצאת דופן לצד התנגדות נמוכה לכביש המאפשרת חיסכון משמעותי בדלק.

זהו אינו גימיק, צמיגים בעלי איכות גבוהה מיוצרים בעזרת שמן תפוזים. למשל ADVAN ENV-R2 שמשתתף בתחרויות ספורט מוטורי וזוכה להצלחה רבה. טכנולוגיה זו העושה שימוש בשמן תפוזים הקנתה הכרה רבה לצמיגי יוקוהמה והיא זכתה בפרסים יוקרתיים בתחום הסביבה בזכות פיתוח זה. צמיגי יוקוהמה בעצם הוכיחו שניתן ליישם טכנולוגיות ירוקות מרחיקות לכת ובמקביל להשיג ביצועים גבוהים של צמיגים.

צמיגי יוקוהומה לא עצרו בשמן תפוזים ופיתחו טכנולוגיות מתקדמות המשלבות אפילו פסולת של תעשיית אגוזי הקשיו בטכנולוגית ייצור הצמיגים שלהן. צמיגי יוקוהומה מייצגים את המקום בו טכנולוגיה, שאפתנות ואחריות סביבתית נפגשות ביחד.

No Comments Yet.

Leave a comment

404