צמיגי טויו

 

 צמיגי טויו

צמיגי טויו היא חברה יפנית המייצרת צמיגים ומוצרי גומי מזה כשבעים שנה. עם מחזור מכירות המוערך בכלמעלה משני מיליארד דולר בשנה, צמיגי טויו מתמקמת בין 12 יצרניות הצמיגים הגדולות בעולם.

מי שמתעניין בספורט מוטורי בוודאי שמע על צמיגי טויו. האסטרטגיה השיווקית של צמיגי טויו היא אסטרטגיה של ניצחון והצמיגים שלה נראים בהרבה תחרויות ספורט מוטורי ואף זכו לפרסים רבים בתחום. אל תחשבו שצמיגי טויו שמים את כל הקלפים בספורט המוטורי  - לצמיגי טויו יש צמיגים מעולים המתאימים לרכבים פרטיים וישנן יצרניות רכב יפניות, כמו למשל מזדה, אשר בחרו בצמיגי טויו עבור חלק מהדגמים שלה והם מגיעים בתור צמיגי מקור מהיצרן.

צמיגי טויו מרימה את הדגל של איכות הסביבה גבוה ומתבלטת בין יצרני הצמיגים בנושא זה. צמיגי טויו הציבה לעצמה יעדים בתחום השמירה על איכות הסביבה ובזכותם היא הפכה למובילה בתחום.

צמיגי טויו "תקפה" את נושא איכות הסביבה מכל הכיוונים – הן בתהליכי הייצור של הצמיגים שבאופן מסורתי נחשבים למזהמים, הן בשימוש השוטף בצמיגים החוסך בדלק ובכך מקטין את פליטת גזי החממה, והן בדאגה לצמיגים כאשר הם מגיעים לסוף חייהם.

שמירה על איכות הסביבה היא חשובה מאוד גם אם אתם הנהגים אינכם מרגישים את זה באופן ישיר ומיידי. במקרה של צמיגי טויו בהחלט תרגישו שהצמיגים שלה יותר חסכוניים בדלק. לכל צמיג הנמכר היום בישראל ישנו תג ה EU LABEL, שם תוכלו לראות את דירוג צריכת הדלק שלו. מומלץ לשים לב לתג זה בקניית צמיגים.

No Comments Yet.

Leave a comment

404