צמיגי גודייר

 

 צמיגי גודייר

טיפים לבטיחות בצמיגים באדיבות צמיגי גודייר

הצמיגים הם מה שמפריד בין הרכב לבין הכביש ומה שמחזיק את הרכב על הכביש. הצמיגים הם אלמנט חשוב בבטיחות שלנו על הכביש ויש תמיד לוודא שהם תקינים. נהיגה על צמיגים לא תקינים היא מסוכנת עבורנו ועבור אחרים בכביש. להלן מספר טיפים לבדיקת הצמיגים באדיבות צמיגי גודייר. שימו לב כי אלו טיפים כלליים ותקפים עבור כל הצמיגים, גם אם אינם צמיגי גודייר.

חשוב לבדוק שהצמיגים אינם בלויים, כאשר הצמיגים בלויים ולא תקינים זה משפיע על הבטיחות ועל ביצועי הרכב. המהנדסים של צמיגי גודייר מסבירים איך לבדוק את תקינות הצמיגים:

תכיפות הבדיקות – המהנדסים של צמיגי גודייר ממליצים על בדיקת הצמיגים על בסיס שבועי ועוד בדיקה מיוחדת כאשר נוסעים לנסיעות ארוכות.

מה בודקים – בבדיקת הצמיגים יש לוודא את תקינותו הפיזית של הצמיג ולוודא שיש בו לחץ אוויר מתאים לפי דרישות יצרן הרכב. אוויר דולף מהצמיגים באופן טבעי ולכן יש לבדוק לחץ אוויר בצמיגים על בסיס שבועי. המומחים של צמיגי גודייר מדגישים כי יש לבדוק  ולמלא לחץ  אוויר כאשר הצמיגים קרים.

כיצד מתבצעת בדיקה פיזית של צמיג?

יש לבדוק את הצמיג מבחינה ויזואלית, יש לשים לב שהגומי לא נראה יבש וסדוק, שאין קרעים, בליטות או חס וחלילה חשיפה של מיתרי המתכת. יש לוודא שחריצי הצמיגים הם עמוקים דייה, המומחים של צמיגי גודייר ממליצים לוודא שעומקם של החריצים הוא מעל 2 מ"מ.

ולסיום טיפ אחרון שקיבלנו מצמיגי גודייר – יש תמיד להקפיד על לחץ אוויר נכון בצמיגים. אי הקפדה על לחץ אוויר עלולה להביא לבלאי מוקדם של הצמיגים.

No Comments Yet.

Leave a comment

404