ג’נטים

ג׳נטים לרכב - לא רק ליופי

חישוקים לרכב או בשמם השני - ג׳נטים, הם לא רק גלגלים מעוצבים שמטרתם לשדרג את הרכב בו אנחנו נוהגים, להעניק לו מראה של יוקרה ואלגנטיות, אלא הם גם מספקים בטיחות ויציבות תוך כדי הנהיגה. למעשה, הג׳נטים הם גלגלים עשויים מתכת, בדרך כלל משולבים עם חומר המגנזיום ועליהם מרכיבים את הצמיגים. כפי ששוק הרכבים מציע אין ספור סוגים של צמיגים לרכב, כך גם ניתן לבחור מבין קשת רחבה של ג׳נטים לרכב אשר יעניקו לו מראה עוצמתי במיוחד. קיימים ג׳נטים בטווחי מחירים נרחבים ובעיקרון הם נחשבים למוצר יקר יחסית שכן שיטת הייצור שלהם היא מורכבת, ייחודית והשימוש בחומרים נעשה בקפידה רבה.

 

טכנולוגיה מתקדמת

את הג׳נטים לרכב מייצרים משתי סוגים של מתכות האחת פלדה בשילוב של אלומיניום והשנייה מגנזיום. קיימים ג׳נטים לרכב המיוצרים גם מפלדה או מטיטניום, אך ג׳נטים לרכב העשויים ממגנזיום נחשבים לפופולרים הרבה יותר, זאת משום שהם שומרים על איכות הצמיג ומספקים לנו נסיעה בטוחה ונוחה ברכב. בכדי לייצר ג׳נטים איכותיים משתמשים בגוש מתכתי ריבועי אותו מעצבים לכדי גלגל עגול ומרשים. השיטה היוקרתית היא סוג של חריטה המאפשרת עיצובים שונים על הגלגל עצמו.

 

יתרונותיהם של הג׳נטים לרכב

 • אינם מחלידים, בעלי עמידות וחוזק גבוהים.
 • מעניקים מראה מרהיב ויוקרתי לרכב.
 • נחשבים לסופר קלים ולכן משדרגים את רמת הבטיחות ברכב.
 • משדרגים את ביצועיו של הרכב.
 • ג׳נטים לרכב העשויים ממגנזיום נחשבים לחזקים, יציבים וגמישים במיוחד.

 

מדוע חשוב לבחור ג׳נטים איכותיים לרכב?

 • ג׳נטים לרכב שאינם תקינים עלולים להפר את איזון הגלגלים.
 • גנטים איכותיים נשמרים לזמן רב.
 • ג׳נטים שאינם מיוצרים בקפידה עלולים לפגוע ולשבש את הלחץ בצמיגים.
 • ג׳נטים שאינם איכותיים עלולים להיפגע בקלות והאפשרות לתקנם היא אפסית.

 

לסיכום, על הג׳נטים לרכב העשויים ממתכת מרכיבים את הצמיגים עצמם. בעבר המילה  ג׳נטים הייתה עולה בקנה אחד עם יוקרה, רושם ועיצוביות, אך בימים אלה המודעות לחשיבותם בהקשר של נסיעה יציבה, נוחה ובטיחותית עולה ולכן יותר ויותר אנשים מקפידים להוסיף ג׳נטים איכותיים לרכב בו הם נוהגים.

ג׳נטים מגנזיום - כשיוקרה ובטיחות נפגשים

בעת חיפוש של רכבים המוצעים למכירת יד שנייה, אנו סורקים מידע המאפיין את הרכבים אשר עלולים לעניין אותנו ולהניע אותנו לרכישה. חלק מהרכבים מצוידים בגלגלי מגנזיום או בשמם השני ג׳נטים מגנזיום. פרט להיותם של ג׳נטים ממגנזיום מעניקים לרכב מראה יוקרתי, מיוחד ואלגנטי גם יחד, הם מאפשרים לנו נהיגה נוחה, איכותית ובטוחה.

 

הקלות שבחומר

למעשה, ג׳נטים מגנזיום אינם גלגלים. הם חישוקים ממגנזיום המיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ועליהם מורכבים הצמיגים של הרכב. אמנם שוק האביזרים מציע לנו גם ג׳נטים מפלדה, טיטניום או אלומיניום, אך ג׳נטים ממגנזיום נחשבים לקלים פי כמה, חזקים, גמישים ועמידים במיוחד. היותם של ג׳נטים ממגנזיום קלים כל כך מאפשרת אוורור אידיאלי לבלמים שברכב מה שמאפשר לו לעמוד בלחצים גבוהים. התקנה של ג׳נטים ממגנזיום ברכב בו אנו נוסעים, תעלה את בטיחות הנסיעה ברכב ואף תשפר את ביצועיו פלאים. מתכת המגנזיום שוקלת כמחצית ממשקלה של מתכת האלומיניום, איתה משתמשים לבנייה של מטוסים וטילים. ג׳נטים ממגנזיום משפרים את הדינמיות של הרכב, מספקים איזון גלגלים אופטימלי אשר מפחית בצורה ניכרת את הרעידות המורגשות לעתים בזמן הנסיעה, וכמובן משדרגים את מראה הרכב ומעניקים לו מראה יוקרתי.

 

השילוב המושלם

ג׳נטים ממגנזיום ניתן לרכוש במגוון של דגמים, גדלים ומידות אשר יתאימו לרוב סוגי המכוניות. שילוב בין ג׳נטים איכותיים עשויים מגנזיום, יחד עם צמיגים המיוצרים על ידי מותג עולמי יעניק לנו את הנסיעה המושלמת והבטוחה ביותר, המשלבת בין איזון גלגלים, אחיזת כביש אופטימלית, מרחק בלימה אידיאלי ונסיעה נוחה.

 

לסיכום, ג׳נטים לרכב הם חלק מהגלגלים של הרכב העשויים מתכת. חייבת להיות התאמה מושלמת בין הג׳נטים לבין הצמיגים. הג׳נטים מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומהחומרים האיכותיים ביותר. אז נכון, רבים מאיתנו נוהגים לשייך את הג׳נטים באופן אוטומטי לשדרוג מראה הרכב כי כך הם משווקים על ידי הספקים בחוץ, אך חשוב להבין, כי יש חשיבות שחישוקי המתכת יספקו לנו יציבות ובטיחות לפני ששמים דגל על היופי או על המראה. בכדי לבצע התאמה בין הצמיג לבין הג׳נטים יש לבדוק את המידע המצוין ברישיון הרכב.

ג׳נטים למזדה 3 - שילוב בין אחד הרכבים הפופולרים בשוק לבין אביזר בטיחות איכותי

 

אין ספק כי מזדה 3 הוא בין הרכבים הנמכרים ביותר בשוק בישראל ובעולם בכלל. מדובר ברכב חדשני, המיוצר בטכנולוגיה סופר מתקדמת, נוחות ללא פשרות, בטיחות ונסיעת כביש מושלמת. המערכת של הרכב מתנהלת ומתפקדת בצורה בלתי רגילה בכל תנאי הדרך, בעלת חיישנים, מערכות בטיחות מתקדמות הכוללות התראה על סטייה מהנתיב, תמיכה בבלימה בעיר, מצלמות מתקדמות ועוד. שילוב של אביזר בטיחות כגון ג׳נטים לרכב במכונית מסוג מזדה 3, תעניק לנו מעמד של נסיעה בטיחותית ויציבה על הכביש.

 

תפקידם של הג׳נטים ברכב

ג׳נטים לרכב הם חישוקים שעליהם אנו מרכיבים את הצמיגים של הרכב. הג׳נטים עשויים ממגון של מתכות ביניהן: מגנזיום, טיטניום, אלומיניום או פלדה ויחד עם צמיגים איכותיים הם מספקים לנו נסיעה בטוחה, נוחה ויציבה. ככל שהתפתחתה הטכנולוגיה, כך גם הג׳נטים לרכב הפכו חזקים, קלים, עמידים ומשוכללים יותר. יחד עם אביזר המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת, הקפדה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, ברכב בעל שם עולמי כמו המאזדה 3 אנו מקבלים את הנסיעה המושלמת. יצרניות הג׳נטים מקפידות להשתמש במתכות חזקות וקלות גם יחד. הקלות יוצאת הדופן מעניקה לנו דינמיות, גמישות, איזון מושלם ואחיזת כביש אופטימלית. בנוסף, התקנה של ג׳נטים תעניק למאזדה 3 שלכם מראה יוקרתי, אלגנטי, ייחודי, ואף תעיף את ביצועיו של הרכב בכמה רמות.

 

היתרונות שבהתקנת ג׳נטים ברכב

 • השילוב של הג׳נטים עם הצמיגים מספקים תחושת יציבות ומאפשרים בטיחות נסיעה מירבית.
 • את ההבדל בנסיעה מרגישים בעיקר בפניות חדות, בבלימות פתאומיות ובהאצה.
 • מאפשרים איזון גלגלים מושלם.
 • משפרים את ביצועיו של הרכב.
 • חזקים, עמידים ובטיחותיים גם יחד.
 • שילוב בין טכנולוגיה מתקדמת, חומרים איכותיים ובטיחות נסיעה.

 

לסיכום, התקנה של ג׳נטים איכותיים ברכב מזדה 3 תאפשר לנו נסיעה נוחה, ללא רעידות המלווה בחווית נהיגה מושלמת. ג׳נטים איכותיים ברכב מאפשרים לנו לשדרג את מראה הרכב בצורה ניכרת ויחד עם זאת להעניק לו רמת ביצועים גבוהה במיוחד. לפני שמרכיבים ג׳נטים לרכב מאזדה 3 או לכל רכב מסוג אחר חשוב לוודא שיש התאמה מלאה בין סוג הג׳נטים לבין ההוראות המופיעות ברישיון הרכב.

404